حمایت جمعی از اساتید، دانشجویان، کارکنان پیرو رهبری از وزیر بهداشت

حضور میدانی دکتر عین اللهی در همه صحنه های دشوار ، دمیدن روحیه انقلابی در حوزه های متبوع سلامت و احیا و ارتقای ارزش های اسلامی از هر حیث در بدنه سلامت کشور، در مدیریت راسخ او به وضوح قابل مشاهده است و البته که هجمه رسانه های استکباری و معاند به او نیز از همین منظر قابل بررسی است.

به گزارش پایگاه خبری اردبیل رسا؛ اگر به حال و هوای شهریور ۱۴۰۰ و گمانه زنی ها برای انتخاب اعضای کابینه برگردیم به یاد می اوریم که همگان معتقد بودند پذیرفتن سکانداری وزارت بهداشت در اوج بحران کرونا از سوی هر کس نیازمند شاخصه هایی چون ایثار، شجاعت و جسارت بود که خوشبختانه دکتر بهرام عین اللهی مثل تمام دوران دفاع مقدس و اقدامات جهادی بعد از آن با تدبیر آیت الله رییسی، توفیق خدمت و مجاهدت در این حوزه پر چالش را یافت و الحق والانصاف در این مدت یکسال و اندی هم سنگ تمام گذاشت و اقداماتی انجام داد که آثار ملموس ان در سالیان آینده مشخص می شود.

دکتر عین اللهی در ابتدای کار خود، نگاه عدالت محور را وارد وزارت بهداشت کرد و با ارائه ” طرح عدالت و تعالی سلامت” تمام اهتمام خود را به کار گرفت تا حوزه های سلامت در تمامی شئون را ذیل این موضوع اساسی تعریف کند وی در لبیک به منویات رهبری معظم انقلاب در راستای دولت جوان و انقلابی، کاری کارستان انجام داد.

جوانان مومن، نخبه و انقلابی را در فرایندی خاص شناسایی کرد و مهمترین امور سلامت از ریاست دانشگاه های علوم پزشکی گرفته تا ستادی را به انان سپرد.

به جرات می توان اذعان کرد این اقدام خردمندانه از کسی جز او بر نمی آمد با این اقدامات انقلابی که اختلاف سلیقه های زیادی رو برو شد.

نسل نویی از مدیران پر تلاش و چابک و متعهد و متخصص متولد شدند که تا چندین سال خیال نظام سلامت را از داشتن مدیران طراز آسوده ساخت.

تمرکز زدایی از ارائه خدمات به صرف کلان شهر ها و نیز هدایت منابع انسانی اعم از پزشکان و پرستاران و امکاناتی مثل بیمارستان، دانشکده و تجهیزات به مناطق محروم و توسعه یافته از جمله اقدامات متهورانه، وزیر جهادی بهداشت و درمان دولت سیزدهم می باشد که بر دلسوزان انقلاب پوشیده نبوده و نیست و تایید و تقدیر چندباره رئیس جمهور مردمی آیت الله رئیسی از وی موید این موضوع است.

حضور میدانی دکتر عین اللهی در همه صحنه های دشوار ، دمیدن روحیه انقلابی در حوزه های متبوع سلامت و احیا و ارتقای ارزش های اسلامی از هر حیث در بدنه سلامت کشور، در مدیریت راسخ او به وضوح قابل مشاهده است و البته که هجمه رسانه های استکباری و معاند به او نیز از همین منظر قابل بررسی است.

وزارت بهداشت دولت سیزدم با محوریت دکتر عین اللهی پس از عبور دادن کشور از گردنه سخت و دشوار کرونا و باز گرداندن زندگی عادی به جامعه، هم اکنون در ریل انجام اقدامات اصلی خود قرار گرفته و با تمرکز بر تکمیل پروژه های نیمه کاره، ناتمام و معطل مانده بیشمار، می رود که برگ زرین دیگری بر افتخارات خادمان سلامت این مرز و بوم بیافزاید.

نکته پایانی و قابل اعتنا اینکه قاطبه نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی در مجلس نیز، با نظارت کامل بر این اقدامات و تایید ها، نقد ها و پیشنهاداتی که به وزارت بهداشت ارائه می دهند نشان داده اند که نقش مهمی در افتخارات این وزارتخانه حیاتی داشته و دارند و تعامل خوبی که بین این وزارتخانه و مجلس وجود دارد در آینده شاهد اتفاقات بسیار مطلوب سلامت در اقصی نقاط ایران اسلامی خواهیم بود.

جمعی از اساتید، دانشجویان، کارکنان پیرو رهبری

 

انتهای پیام/