رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل:

۱۸ راننده متخلف در اردبیل برای سنجش سلامت روانی معرفی شدند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: ۱۸ راننده متخلف و خطرآفرین در استان اردبیل برای سنجش سلامت روانی به پزشک قانونی معرفی شدند.

به گزارش اردبیل رسا، سرهنگ سید حجت فتاحی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۸ راننده مختلف و پرخطر در استان اردبیل برای سنجش سلامت روانی به پزشک قانونی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه این رانندگان با رفتارهای پرخطر باعث اخلال در نظم ترافیکی شهر شده بودند، گفت: این رانندگان علاوه بر معرفی به مراجع قضائی، خودروهایشان نیز متوقف شد و برای انجام سنجش سلامت روحی و روانی و رفتاری تشکیل پرونده دادند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل بیان کرد: تأمین آرامش روانی جامعه از اولویت‌های پلیس بوده و در این راستا با رانندگانی که با انجام حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز باعث سلب آرامش و آسایش مردم شوند، بدون اغماض برابر قانون و مقررات برخورد خواهد کرد.

سرهنگ فتاحی ادامه داد: امیدواریم رانندگان با عمل به توصیه‌های پلیس و با رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، تلفات ناشی از حوادث رانندگی در استان به کمترین حد ممکن برسد.

وی افزود: اطلاع رسانی مناسب طرح‌ها در رسانه‌ها را یادآور شد و گفت: انتظار می‌رود با تداوم این اطلاع رسانی بتوان فرهنگ رانندگی را اصلاح تا از آن طریق به الگوی مناسب و شایسته در کاهش تلفات تصادفات در منطقه دست یافت.

 

انتهای پیام/آ