گامی بلند جهت اجرای اکوسیستم فناوری در اردبیل

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: مجموعه پارک علم و فناوری استان اردبیل گام بلندی برای اجرایی کردن اکو سیستم فناوری برداشته است.

به گزارش اردبیل رسا، حبیب ابراهیم پور ظهر امروز در آیین افتتاح افتتاح آزمایشگاه جامع، مرکز نوآوری گیاهان دارویی صنعت زنبور عسل و رویداد استارتاپی کشاورزی دانش بنیان، اظهار کرد: پس از دوسال که بصورت مجازی در کنار هم بودیم امروز با فروکش کردن کرونا بصورت حضوری رویداد استارتاپی کشاورزی فناورانه را شکل دادیم تا ایده های ارزشمندی را برای تولید ثروت در استان رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه 7 مجوز مرکز نوآوری توسط پارک اردبیل اخذ شده است، افزود: مجموعه  پارک علم و فناوری استان اردبیل گام بلندی برای  اجرایی کردن اکو سیستم  فناوری برداشته است و در این مسیر مراکز نوآوری گیاهان دارویی،عسل و در حد کارخانه برای رویداد استارتاپی کشاورزی برپا کرده ایم که تکمیل این زنجیره فناورانه به سرعت در حال انجام است.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پارک علم و فناوری اردبیل برای توسعه نرم افزارهای فرهنگی و هویت ساز، برنامه های مدون و منسجمی تدوین کرده و 80 نفر انیمیشن و پویانمایی مشغول فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: از محل تبصره 18 اعتباری در حدود 41 میلیارد تومان تعیین شده بود که با جذب این رقم نزدیک به سه برابر این اعتبار را نیز درخواست کردیم.

انتهای پیام/آ