رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل:

پلیس اردبیل بدون اغماض با برهم زنندگان آرامش مردم برخورد می‌کند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: پلیس با برهم زنندگان آرامش و امنیت مردم بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

به گزارش اردبیل رسا، سیدحجت فتاحی با بیان اینکه خط قرمز پلیس حفظ آسایش و آرامش مردم است، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با برهم زنندگان آرامش و امنیت مردم بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل خطاب به رانندگان خاطی و بی‌توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی می گوید: در رابطه با رانندگان متخلفی که با انجام حرکات نمایشی اقدام به برهم زدن نظم و انضباط ترافیک و سلب آسایش و امنیت شهروندان می‌شوند، هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.

او گفت: در ۱۱ ماهه امسال تعداد ۶۱۴ نفر از رانندگانی که رفتارهای پر خطر، حرکات مارپیچ در سطح معابر شهری انجام می‌دادند به علت اخلال در نظم ترافیکی ضمن اعمال قانون خودروی آنان برابر مقررات توقیف شد.

فتاحی می گوید: این راننده‌ها علاوه بر معرفی به مراجع قضائی جهت انجام سنجشی سلامت روحی و روانی و رفتاری به پزشکی قانونی معرفی شدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و احترام به حقوق دیگران در راستای کنترل و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و همچنین روان سازی ترافیک کوشا و همیار پلیس باشند.

 

انتهای پیام/