فرماندار خلخال تاکید کرد:

معرفی توانمندی‌های گردشگری خلخال

فرماندار شهرستان خلخال گفت: توانمندی‌های گردشگری شهرستان خلخال متنوع و بی‌نظیر است و بیش از گذشته تبیین و تشریح این توانمندی‌ها را شاهد خواهیم بود.

به گزارش اردبیل رسا، سید جواد یحیی‌زاده عصر یکشنبه در آئین اختتامیه جشنواره ورزش‌های زمستانی در خلخال اظهار کرد: در حالی نهمین جشنواره ورزش زمستانی و بازی‌های بومی، محلی در خلخال به سرانجام رسید که در این رویداد سعی شد تا در بخش‌های مختلف علاقه‌مندان از استان‌های مختلف در این رویداد حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: این شهرستان با داشتن ظرفیت‌های گردشگری خدادادی و مواهب بی‌نظیر طبیعی، جز مقاصد گردشگری شمال کشور محسوب می‌شود و قطعاً تعامل با استان همسایه و تکمیل راه‌های مواصلاتی بین خلخال و گیلان می‌تواند به سرازیر شدن مسافران و گردشگران از شمال کشور به خلخال و سایر مناطق استان اردبیل کمک کند.

فرماندار شهرستان خلخال گفت: در این رویداد سعی شد تا بازی‌های مفرح، شاد و خانوادگی برگزار شده تا علاقه‌مندان به ویژه جوانان و نوجوانان ساعات خوش و خاطره‌انگیزی را سپری کنند.

یحیی‌زاده افزود: علاوه بر برگزاری مسابقات اسکی، تیوپ‌سواری و همچنین آدم برفی و تندیس یخی در این جشنواره، ورزش تیراندازی که از ورزش‌های با اصالت است، با حضور گرم علاقه‌مندان برگزار شد و در مجموع بیش از ۴۰۰ نفر در این رویداد سعی کردند ساعات خوش و خرمی را سپری کنند.

فرماندار شهرستان خلخال خاطرنشان کرد: قطعاً این جشنواره در سال‌های آینده با حضور علاقه‌مندان از استان‌های مختلف کشور و به صورت خانوادگی برگزار خواهد شد و ما از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد تا مناظر طبیعی، زیبایی‌های خلخال و ابنیه‌های تاریخی و باستانی این شهرستان را معرفی کرده و بیش از گذشته زمینه و بستر حضور علاقه‌مندان و گردشگران را مهیا کنیم.

انتهای پیام/