معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل خبرداد:

ساماندهی برخی مشاغل اردبیل جهت رفاه شهروندان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: جهت رفاه حال شهروندان و پاسخ به مطالباتشان سامان‌دهی برخی مشاغل در شهر اردبیل از سوی شهرداری جدی گرفته شده است.

به گزارش اردبیل رسا، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در مراسم افتتاحیه اولین نشست تخصصی میادین میوه و تره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری کلان‌شهرهای کشور به میزبانی اردبیل، اظهار کرد: باید رویکرد مدیریت شهری به سمت‌وسوی کسب درآمد پایدار پیش برود که خوشبختانه برنامه‌های شهرداری اردبیل نیز در همین راستا است.

وی با اشاره به برگزاری نشست تخصصی میادین میوه‌ و تره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری کلان‌شهرهای کشور، افزود: ضروری است این نشست‌ها خروجی و دستاوردی برای مدیریت مناسب شهری داشته باشد و باید شهرداری‌ها از تجربه سایر کلان‌شهرها در مدیریت شهری استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان این‌که باید برای جانمایی و سامان‌دهی مشاغل فکر اساسی کرد، ادامه داد: در موضوع جانمایی میادین و صنوف لازم است با در نظر گرفتن تمامی جوانب، از ایجاد مشکلات در آینده جلوگیری کرد.

میرجعفریان به سامان‌دهی وانت‌بارهای میوه‌فروش و انتقال بازار آهن‌فروشان به خارج از محدوده شهری در اردبیل اشاره کرد و گفت: جهت رفاه حال شهروندان و پاسخ به مطالباتشان سامان‌دهی برخی مشاغل در شهر اردبیل از سوی شهرداری جدی گرفته شده است./