دولت به شهرک‌های صنعتی استان‌ها کمک‌های بلاعوض می‌دهد

معاون منابع انسانی و امور استان‌های شرکت شهرک صنعتی ایران گفت: دولت برای توسعه شهرک‌های صنعتی، و رونق تولید و اشتغالزایی کمک‌های بلاعوض در اختیار شهرک‌های صنعتی قرار می‌دهد.

به گزارش اردبیل رسا، علیرضا شجاعی روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد: دولت برای توسعه خوشه‌های صنعتی، کسب و کارهای نوین و احداث تصفیه خانه‌ها، کمک‌های بلاعوض در نظر گرفته که تا پایان سال به شهرک‌های صنعتی پرداخت می‌شود.

وی کمبود زمین را یکی از موانع توسعه شهرکهای صنعتی ذکر کرد و با بیان اینکه زمین مورد نیاز باید در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد، گفت: برای رونق تولید و اشتغال، تامین زیرساخت‌ها لازم و ضروری است و دستگاه‌های متولی مکلف هستند طبق قانون زیر ساخت‌های مورد نیاز را تامین کنند.

معاون منابع انسانی و امور استانهای شرکت شهرکهای صنعتی ادامه داد: سازمان صنایع کوچک در بحث راه اندازی پست برق شهرک صنعتی اردبیل مشارکت می‌کند و امیدواریم به زودی این پست برق برای تامین برق مورد نیاز شهرک صنعی ۲ اردبیل راه‌اندازی شود.

شجاعی همچنین گفت: فرایند واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی به صورت الکترونیکی در تمام شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

وی درباره تفویض اختیارات به مدیران استان‌ها را یادآور شد و گفت: رئیس سازمان شهرک‌های صنعتی ایران در اکثر موارد اختیارت تام را به استان‌ها تفویض کرده است.

 

انتهای پیام/