رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل:

حرکت مدیریت شهری به سمت بالندگی و توسعه متوازن با مدیریت علمی محقق می‌شود

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل در آئین افتتاحیه این مرکز اظهار داشت: حرکت مدیریت شهری به سمت بالندگی و توسعه متوازن با مدیریت علمی محقق می‌شود.

به گزارش اردبیل رسا، میر محمد سیدهاشمی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل صبح امروز در آئین افتتاحیه این مرکز اظهار داشت: حرکت مدیریت شهری به سمت بالندگی و توسعه متوازن با بهره‌گیری از مطالعات روز، دانش تخصصی، داشتن نگاه آماری و تحلیلی و در یک کلام «مدیریت علمی» محقق می‌شود.

وی افتتاح مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل را اقدامی موثر و مهم در توسعه مدیریت شهری اردبیل توصیف کرد و افزود: متاسفانه بسیاری از تصمیم گیری‌ها و قانون گذاری‌ها در زمینه مسائل شهری به دلیل نداشتن مطالعه دقیق و کاربردی خسارات اقتصادی و اجتماعی فراوانی در پی داشته اند و با گلایه‌ای به حق شهروندان مواجه بوده‌ایم.

سیدهاشمی با بیان اینکه ارتقای سطح بهره‌وری طرح‌ها و برنامه‌های شهری در گرو بررسی دقیق آماری و نگاه تحلیلی است گفت: پایبندی به اصول علمی در کنار استفاده حداکثری از ظرفیت‌های انسانی و طبیعی زمینه‌ساز رضایتمندی شهروندان و توسعه پایدار شهری است و مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل با تمام توان در این راستا حرکت می‌کند.

وی با تاکید بر شناسایی و اولویت‌بندی نیازهای شهروندان با استفاده از ظرفیت متخصصان، نخبگان و صاحبنظران شهر خاطرنشان کرد: مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری ضمن تقویت نظارت علمی و ارتقای شفافیت، مقابله هوشمندانه با فساد را رقم می‌زند تا شاهد رشد کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان اردبیلی باشیم.

 

انتهای پیام/