افتتاح آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی در اردبیل

با حضور استاندار اردبیل، آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی و مراکز نوآوری گیاهان دارویی و صنعت زنبور عسل در پارک علم‌وفناوری استان اردبیل افتتاح شد.

به گزارش اردبیل رسا، با حضور سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی، عصر امروز آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی و مراکز نوآوری گیاهان دارویی و صنعت زنبور عسل در پارک علم‌وفناوری استان اردبیل افتتاح شد.

استاندار اردبیل در آیین افتتاح این آزمایشگاه و مراکز نوآوری اظهار کرد: یکی از زیرساخت‌های بسیار مفید برای توسعه صنایع دارویی و مواد غذایی بحث استانداردها است.

وی افزود: یکی از ضرورت‌های اساسی توسعه صنایع دارویی و مواد غذایی ایجاد آزمایشگاه‌ها است که فناوران مراکز رشد، پارک علم‌وفناوری و همچنین تولیدکنندگانی که نیازمند خدمات هستند می‌توانند با وابستگی کمتر و با سرعت بیشتر از این خدمات بهره‌مند شوند.

مراکز نوآوری در تبدیل ظرفیت‌های استان اردبیل به ثروت موثر هستند

عاملی بیان کرد: مراکز نوآوری که در این پارک ایجاد شده است، قطعا می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان اردبیل را تبدیل به ثروت کرده و عقب‌ماندگی استان را رفع کند.

استاندار اردبیل گفت: این حرکت قطعا در آینده استان اردبیل می‌تواند حوزه تولید را توسعه دهد و ما تلاش می‌کنیم تا زیرساخت‌های لازم این حوزه را فراهم آوریم.

انتهای پیام/آ