استاندار اردبیل خبرداد:

ارتقاء کیفی هتل لاله سرعین به پنج ستاره

استاندار اردبیل گفت: هتل لاله سرعین با توجه به استانداردهایی که در حوزه خدمات و اقامت به میهمانان رعایت می‌کند، این ظرفیت را دارد تا به یک هتل ۵ ستاره تبدیل شود.

به گزارش اردبیل رسا، سیدحامد عاملی استاندار اردبیل در  دیدار با رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران بر استفاده از فرصت رویداد گردشگری «اردبیل ۲۰۲۳» برای حضور گردشگران خارجی در استان تأکید کرد و گفت: رویداد «اردبیل ۲۰۲۳» مسئولیت ما را سنگین کرده است و تقاضا برای گردشگری اردبیل افزایش یافته است؛ اما کمبودهایی در استان ازجمله هتل ۵ ستاره وجود دارد.

او ادامه داد: هتل لاله سرعین با توجه به استانداردهایی که در حوزه خدمات و اقامت به میهمانان رعایت می‌کند، این ظرفیت را دارد تا به یک هتل ۵ ستاره تبدیل شود.

مسعود پناهی رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران در این دیدار با قدردانی از برگزاری مراسم باشکوه افتتاحیه رویداد «اردبیل ۲۰۲۳»، گفت: این آمادگی در شرکت توسعه گردشگری ایران برای تبدیل هتل لاله سرعین به یک هتل ۵ ستاره وجود دارد و ان‌شاءالله با حمایت‌های استان این مهم به‌زودی انجام خواهد شد.

او افزود: شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل هم آمادگی دارد در راستای استانداردسازی خدمات هتل‌داری در استان فعالیت کند و احیای مدرسه هتل‌داری گامی موثر در این راستا خواهد بود.

انجام اقداماتی در حوزه گردشگری استان اردبیل از جمله مراکز تاریخی و آب‌درمانی از دیگر مباحث مطرح‌ شده در این نشست بود./