رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل خبر داد:

23مین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل برگزار می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل به مناسبت هفته ملی پژوهش و فناوری با حضور مراکز فناوری، پژوهشی و دانشگاهی خبر داد.

یوسف عباسپور در گفتگو با اردبیل رسا، ضمن اشاره به اهمیت هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی گفت: یکی از مهمترین اهداف هفته پژوهش و فناوری برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار می باشد که در استان ها به عهده پارک های علم و فناوری می باشد.

وی در ادامه افزود: پارک علم و فناوری اردبیل آماده برگزاری این نمایشگاه برای ارائه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان اردبیل جهت معرفی، تبلیغ، بازاریابی و عقد قرار داد بین شرکت های فناور و دانش بنیان و سرمایه گزاران می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل با اشاره به نامگذاری سال به تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین توسط مقام معظم رهبری گفت: اهمیت توسعه علم و تولیدات فناوری و کسب ثروت به منظور بهبود زندگی مردم و افزایش رفاه عمومی از طریق کسب و کارهای نوین گفتمان جدیدی در اقتصاد استان خواهد بود.

عباسپور ابراز کرد: بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان با تاکید بر ترویج و گسترش فرهنگ تولید محصولات فناوری برگزار خواهد شد. و بستر مناسبی برای ارائه محصولات فناورانه تولیدی شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور استان که توسط فناوران، پژوهشگران و نخبگانی استانی تولید شده اند می باشد

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۶ آذرماه سال جاری در محل سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار و بازدید برای عموم آزاد می باشد که انتظار می رود این نمایشگاه مورد استقبال تمامی اقشار جامعه قرار گیرد.‌

 

انتهای پیام/