بانوی اردبیلی جوان شایسته کشور انتخاب شد

جوان اردبیلی به عنوان جوان شایسته کشور در حوزه کارآفرینی و مسئولیت پذیری اجتماعی انتخاب شد.

به گزارش اردبیل رسا، سمیرا نعمت زاده به عنوان 10 جوان شایسته کشور در سال ۱۴۰۲ در حوزه کارآفرینی و مسئولیت پذیری اجتماعی انتخاب شد.

گفتنی است وی مدیر اجرایی مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ، مدیر عامل موسسه مردم نهاد کارآفرینان پیشروی سبلان، عضو بنیاد ملی نخبگان و فناور برتر شمال‌غرب کشور در رویداد ملی اینوتکس ۲۰۲۲ است.

فرآیند انتخاب در این مرحله توسط سازمان (JCI) انجام شده و پس از چندین مرحله داوری در نهایت لیست ۱۰ جوان شایسته کشور جهت حضور در مرحله بین المللی انتخاب شدند.

هر ساله، اتاق بین الملل جوانان 10 جوان برجسته زیر 40 سال را انتخاب می‌کند که توانسته‌اند مأموریت اتاق بین الملل جوانان را به روش‌های خارق العاده ای به انجام برسانند.

اتاق بین الملل جوانان با شناسایی این جوانان، فرهنگ رهبری در مسئولیت‌های اجتماعی را در جهان گسترش می‌دهد. افتخارآفرینان به همسالان خود انگیزه می‌دهند که به دنبال تعالی و خدمت به دیگران باشند.

آن‌ها نشان می‌دهند که قهرمان کسی است که با وجود چالش‌های بسیار امید خود را از دست نمی‌دهد به موقع می‌جنگد و از بحران موجود فرصتی می‌سازد که برای خود و جامعه‌اش مفید واقع شود.

داستان‌های کشف، عزم و نبوغ آن‌ها باعث می‌شود تا شهروندان فعال جوان رهبران بهتری شوند، جوامع بهتری ایجاد کرده و برای ایجاد تأثیر پایدار اقدام کنند. این رویداد بصورت محلی، ملی و بین المللی اداره می‌شود.

برگزیدگان برتر هر ساله از طریق امتیاز ترکیبی از سیستم رای گیری آنلاین و یک هیئت بین المللی از داوران برجسته انتخاب می شوند. صرف نظر از زمینه‌های طبقه بندی، حداکثر ده نفر از بین نامزدهای دریافتی انتخاب می شوند./