رییس ستاد انتخابات قالیباف در استان اردبیل:

وقت انتخاب امروز است/ ما می توانیم و می‌شود

رئیس ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف استان اردبیل گفت: امروز وقت انتخاب است و آماده‌ایم که بگوییم می توانیم و می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اردبیل رسا، حجت الاسلام والمسلمین مهدی نوروزی در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی و در جمع هواداران پرشور محمد باقر قالیباف اظهار داشت: با نمی توانیم و نمی شود در کشور پیشرفتی حاصل نمی شود.

وی با اشاره به اینکه مانع اول در رشد و پیشرفت کشور عدم باور به داشته‌ها و توان دانشمندان و جوانان کشور است، گفت: اکنون بعد از چهار دهه کشور به جایگاه ویژه ای در سطح خاورمیانه و جهان رسیده است و دلیل اصلی آن تکیه بر باورمندی جوانانی بوده که روزگاری در سن ۱۹ سالگی فرمانده میدان بودند.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی ادامه داد: عدم اعتماد درونی و خودباختگی و خود تحقیری مدام باعث شد که تعدادی انگشت شمار چشم و‌گوششان به دنبال عوامل خارجی باشد تا فرصت ها را از دست بدهند و چه فرصت ها و زمان های که از دست نرفته است و باید با انتخاب درست و به جا از آن‌ها استفاده کنیم.

رئیس ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف در استان اردبیل با بیان اینکه ما آماده ایم با حمایت از محمد باقر قالیباف اثبات کنیم که ما می توانیم و می شود، بیان کرد: امروز جنگ، جنگ تصمیمات است جنگ اراده هاست، کارنامه درخشان قالیباف هیچ جای تردیدی برای انتخاب وی برای ما نگذاشته است و قطعا محمد باقر قالیباف اصلح ترین و با کارنامه‌ترین و با برنامه‌ترین و با تجربه‌ترین گزینه برای ریاست جمهوری اسلامی ایران عزیز است.