دادستان اردبیل:

هیچ درگیری اراذل و اوباش، در اردبیل اتفاق نیافتاده است

پیرو انتشار ویدئویی از قدرت نمایی و گروگان گیری نفراتی توسط اراذل و اوباش در چند روز اخیر، دادستان اردبیل وقوع جرائم مذکور در اردبیل را تکذیب کرد.

به گزارش اردبیل رسا به نقل از مرکز رسانه دادستانی اردبیل، جلال آفاقی دادستان مرکز استان با اشاره به تصاویر و ویدئو منتشره در فضای مجازی از پخش زنده قدرت نمایی و ضرب و جرح و گروگان گیری تعدادی اراذل و اوباش، گفت: اقدام مذکور در اردبیل اتفاق نیافتاده است. آفاقی ادامه داد: یکی از گروه های اراذل و اوباش بدلیل اختلاف قبلی، اقدام به گروگان گیری سه نفر از گروه دیگر اوباش در بخش آفتاب تهران نموده و با جزئیات منتشره در فضای مجازی، از قدرت نمایی خود و ضرب و جرح نفرات، اقدام به پخش زنده دریکی از شبکه های اجتماعی کرده اند.

دادستان مرکز استان با تاکید مجدد بر اینکه اقدامات مذکور به هیچ عنوان در اردبیل اتفاق نیافتاده است، افزود: اتفاقا بدلیل اصالت اردبیلی نفرات مدنظر که در بخش آفتاب تهران مرتکب جرم شده اند، تدابیر انتظامی و اطلاعاتی لازم صورت گرفته تا اجازه تسری موضوع به اردبیل به واسطه نفرات مرتبط احتمالی در این شهر داده نشود و ظرف چند روز اخیر هیچ تحرک و درگیری یا قدرت نمایی اراذل و اوباش در شهر اردبیل وجود نداشته است.

دادستان اردبیل با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی و دستگاه های امنیتی و مراجع انتظامی و نظامی در قبال جرائم سازمان یافته و اراذل و اوباش و تدابیر و برنامه های موجود، به مردم اطمینان داد برخوردهای عبرت آموز با هرگونه موارد مخل نظم و امنیت و آرامش و آسایش عمومی وجود خواهد داشت.

 

انتهای پیام/