هفته دفاع مقدس فرصتی برای تبیین گفتمان توانمندی‌های کشور است

استاندار اردبیل با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته دفاع مقدس، این هفته را فرصتی برای تبیین گفتمان دفاع همه‌جانبه از کشور و ایجاد آمادگی برای حراست از کیان و باورهای انقلاب عنوان کرد.

به گزارش اردبیل رسا، سیدحامد عاملی عصر امروز در حاشیه نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گفتمان دفاع در انقلاب از جمله گفتمان‌های مهمی بوده که در قالب ابعاد مختلف نظامی، فرهنگی و اقتصادی، با تهاجم دشمنان و استکبار جهانی به‌صورت موفقیت‌آمیزی مقابله کرده است.

وی افزود: با توجه به تهاجم نظامی دشمنان در اوایل انقلاب و حضور گسترده اقشار مردمی اعم از جوانان و نوجوانان، این حضور و مقابله با تهاجم نظامی، از جمله افتخارات نظام و انقلاب است.

استکبار جهانی با تهاجم فرهنگی و اقتصادی وارد میدان شده است

استاندار اردبیل ادامه داد: هجمه‌های دشمنان به وجهه نظامی ختم نشد و استکبار جهانی بعد از شکست در تهاجم نظامی، فرهنگ و سبک زندگی دینی ما را هدف قرار داده که در این تهاجم نیز جوانان و اقشار جامعه باید همواره برای مقابله با این تهاجم آماده باشند.

عاملی تصریح کرد: استکبار جهانی پس از تهاجم نظامی و فرهنگی، با تهاجم اقتصادی اعم از تحریم‌ها وارد میدان شده که باید در این میدان نیز با دشمنان مقابله کنیم.

وی گفت: در هفته دفاع مقدس با به نمایش گذاشتن توان نظامی در قالب رژه نیروهای مسلح و برگزاری نشست‌های تبیین گفتمان دفاع، باید فرهنگ دفاع مقدس را به نسل جوان و نوجوان منتقل کنیم تا همواره برای دفاع از کیان و باورهای انقلاب آماده باشیم.

 

انتهای پیام/