فرماندار نیر: نیر پایلوت توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و کشاورزان شد

نیر پایلوت توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و کشاورزان شد

فرماندار شهرستان نیر گفت: در راستای پوشش حداکثری جامعه هدف، شهرستان نیر پایلوت توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.

به گزارش اردبیل رسا، شهرام محمدی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری نیر با محوریت روستاهای تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اظهار کرد: با هدف پوشش حداکثری مشمولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و شتاب دادن به گسترش ضریب نفوذ بیمه در جامعه هدف شهرستان نیر به عنوان پایلوت توسعه بیمه اجتماعی روستاییان در استان اردبیل انتخاب شد.

وی با استقبال از انتخاب شهرستان نیر به عنوان پایلوت توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر خاطرنشان کرد: بیمه اجتماعی یک فرصت ویژه برای روستاییان و ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت است و ما افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی را در منطقه یک ضرورت اساسی تلقی می‌کنیم.

فرماندار نیر با بیان اینکه در این راستا برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، تصریح کرد: توسعه بیمه اجتماعی می‌تواند خدمتی ماندگار برای روستاییان باشد.

محمدی ادامه داد: از امروز یکی از برنامه‌های اصلی و اولویت کاری فرمانداری نیر پیگیری و اجرای برنامه مشترک فرمانداری و صندوق برای تحقق طرح پوشش ۱۰۰ درصدی بیمه اجتماعی در شهرستان خواهد بود.

وی از اعضای شورای اداری شهرستان و همه دهیاران خواست؛ در اجرای طرح پوشش صددرصدی جامعه هدف در شهرستان تلاش مضاعف کرده و به صورت هفتگی گزارشی از عملکرد خود را به فرمانداری ارائه کنند.

انتهای پیام/