معاون فرماندار بیله‌سوار:

نانوایان حق تعطیلی واحدهای نانوایی در بیله سوار را ندارند

بیله‌سوار- معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بیله‌سوار گفت: هیچ واحد نانوایی حق تعطیلی بدون علت را در سطح شهرستان ندارد.

به گزارش اردبیل رسا، مهناز دولتی شامگاه سه‌شنبه در نشست اعضای شورای آرد و نان شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: نانوایانی که با پخت نان‌های مرغوب و عرضه مطلوب آنها به شهروندان احترام می‌گذارند، مستحق تشویق و تکریم هستند.

وی با تأکید بر اینکه هیچ واحد نانوایی حق تعطیلی بدون علت را در سطح شهرستان ندارد، تصریح کرد: ساعات کار نانوایی‌ها متناسب با تعداد سهمیه، نوع نانی که پخت می‌کنند و نیز الگوی مصرف نان در مناطق شهری و روستایی تعیین شده است.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بیله‌سوار با بیان اینکه اطلاعات اصلاحی در بنر چاپی در محل نانوایی‌ها نصب شده است، گفت: متصدیان موظف به رعایت تمامی این اصلاحیه‌ها هستند.

دولتی با اشاره به اینکه نانوایی‌ها به دستگاه کارتخوان مجهز شده است، افزود: فروش نان توسط این کارتخوان‌ها امکان‌پذیر و پس از این یارانه بر پایه فروش نان به نانوایی‌ها تعلق می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، مردم در صورت مشاهده تخلف مراتب را به واحد بازرسی و ثبت شکایات اتاق اصناف شهرستان گزارش کنند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بیله‌سوار از بررسی وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها خبر داد و اضافه کرد: طرح نظارت بر وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها در هفته پیش رو از طریق بازرسان بهداشتی انجام می‌شود.

انتهای پیام/