نماینده مردم اردبیل در مجلس:

مطالبه گری، سرلوحه کار خبرنگاران استان اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه و مطبوعات نقش غیرقابل انکاری در توسعه یا عدم توسعه یک جامعه ایفا می کند.

به گزارش اردبیل رسا،صدیف بدری عصر پنجشنبه در آئین اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل با بیان اینکه مطالبه گری سرلوحه کار خبرنگاران استان اردبیل بوده، اظهار کرد: رسانه و مطبوعات نقش غیرقابل انکاری در توسعه یا حتی عدم توسعه یک جامعه ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ادارات و مدیران نباید انتظارات روابط عمومی بودن اصحاب رسانه را داشته باشند، گفت: اگر قرار بر برداشتن گام‌های بزرگ برای رسیدن به پیشرفت باشد، قلم و حضور آگاهانه فعالان عرصه خبر و رسانه می‌تواند به تحقق اهداف این گام‌ها کمک کند.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مطالبه گری سرلوحه کار خبرنگاران استان اردبیل بوده و در سایه زحمات خود موجب ایجاد تسهیل در بحث شفاف‌سازی امورات شده‌اند، لذا ورود افراد متخصص و دغدغه‌مند به عرصه رسانه همواره تأثیر مثبت در جامعه داشته است.

بدری تصریح کرد: میلیاردها دلار یارانه پنهان در کشور داریم و هدفمند سازی یارانه و مردمی‌سازی یارانه باید در اولویت برنامه‌های دولت باشد و ما نیز در مجلس برای تحقق این هدف و همچنین تدوین برنامه هفتم توسعه، در کنار حفظ مطالبه‌گری، در کنار دولت خواهیم بود.

 

انتهای پیام/