دادستان مشگین:

مشگین شهر برای اراذل و اوباش ناامن خواهد شد

دادستان مشگین شهر گفت: اجازه نخواهیم داد مشگین محل جولان مجرمان خشن و اراذل و اوباش باشد.

به گرارش اردبیل رسا،بابک نونهال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چند روز اخیر به دنبال چندین فقره نزاع از جانب اراذل و اوباش در پارک مهر و محله شهید قهرمانی و دستگیری و بازداشت ده نفر متهم که درگیر شده و موجبات اخلال در نظم شهر را فراهم نموده بودند به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

وی خاطرنشان کرد: جرائم خشن، جرائم علیه امنیت ملی و تعرض به نوامیس مردم در قانون، مجازات سنگینی دارد و رویه قضات، مراجع امنیتی و انتظامی در تعقیب، دستگیری و اعمال مجازات سخت گیرانه است.

نونهال در ادامه باتشکر و قدردانی از مراجع امنیتی و انتظامی در اقدام به موقع و مقتدرانه نیروی انتظامی بیان کرد: در ایام پیش رو با توجه به ازدیاد و حضور مردم شریف شهرستان و گردشگران در تفرجگاه‌ها و پارک‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی گشت قضائی در کنار آنها خواهد بود.

وی افزود: به مردم اطمینان می‌دهیم براساس وظایف ذاتی خویش و با اقتدار و قاطعیت در مقابل اعمال مجرمانه و هنجار شکنانه، مرتکبان جرایم خشن اغماض و چشم پوشی نکرده و با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های قانونی ولو با اعمال ضوابط مربوط به بکارگیری سلاح عواقب سختی را برای آنها رقم خواهیم زد.