مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل:

مراسم گرامیداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی مردم‌محور برگزار می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: برنامه‌های بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی به صورت مردم‌محور در تمامی شهرستان های اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش اردبیل رسا، رضوان باقلاچی شامگاه پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت روز شیخ صفی الدینی اردبیلی اظهار کرد: امسال با توجه به درج روز بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم رسمی کشور، برنامه‌های این مناسبت، پرشورتر و با بازتاب ملی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر مردم‌محور برگزار شدن این برنامه‌ها گفت: با توجه به تقارن بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی با اعیاد قربان و غدیر، لازم است برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در تمامی شهرستان‌های استان بانشاط برگزار شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با بیان این‌که برنامه‌ها از ۲۵ تیرماه هر روز در یکی از شهرستان‌های استان برگزار و تا ۷ مردادماه ادامه خواهد یافت، گفت: روز ۲۵ تیرماه در سرعین، ۲۶ تیرماه در پارس‌آباد، ۲۷ تیرماه در مشگین‌شهر، ۲۸ تیرماه در اصلاندوز، ۲۹ تیرماه در خلخال، ۳۰ تیرماه در کوثر، ۳۱ تیرماه در انگوت، یک مرداد در نیر، ۲ مرداد در نمین، ۳ مرداد در گرمی و ۴ مرداد نیز در اردبیل برنامه بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی برگزار می‌شود.

باقلاچی با بیان اینکه دبیرخانه روز بزرگداشت شیخ صفی‌الدین در نگارخانه خطایی بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی مستقر خواهد بود، ادامه داد: همچنین در روز ۵ مردادماه این برنامه در بیله‌سوار، ۶ مرداد در بقعه شیخ جبرائیل کلخوران و ۷ مردادماه نیز در بقعه شیخ صفی‌الدین، برنامه‌ها خاتمه می‌یابد.

انتهای پیام/