سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل:

مبارزه با فساد موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود/شناسایی گلوگاه‎های فساد از وظایف دیوان محاسبات است

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با تاکید بر اینکه در مبارزه با فساد با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌ایم، تصریح کرد: بدون حد و مرز و با کار کارشناسی باید جلوی گلوگاه‌های فسادی را بگیریم.

به گزارش روابط عمومی دیوان محاسبات استان اردبیل، عقیل شکری سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل در نشست بصیرتی سیاسی جهاد تبیین و روشنگری مسائل روز کشور که بمناسبت هفته بسیج برای کارکنان این نهاد برگزار شد، اظهار داشت: به دنبال پيروزي انقلاب اسلامي و قطع دست استکبار جهاني و منافع آنها در ايران، توطئه‌ها و فتنه‌هاي شياطين عليه ايران روز به روز گسترش يافت. در چنين شرايطي امام خميني در پنجم آذر 1358، فرمان تشکيل بسيج را صادر کردند.

وی به نقش تاثیرگذار بسیجیان در عرصه های توسعه و پیشرفت کشور اشاره کرد و افزود: بسیج در همه صحنه ها از عمران و سازندگی گرفته تا تحقق اقتصاد مقاومتی و عرصه تامین نظم و امنیت و آرامش در جامعه و ترویج آموزه های دینی و اعتقادی ورود موثری داشته به طوری که امروز به یک نهاد تاثیرگذار در دفاع و پشتیبانی از نظام اسلامی تبدیل شده است.

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور وظیفه خطیری بر عهده کارگزاران و کارکنان نظام است تا با عملکرد مناسب و تبیین آن در جامعه امیدآفرینی کنند، افزود: دیوان محاسبات نیز بعنوان دستگاه نظارتی با عمل به وظایفت ذاتی و نظارت‌های مقتدرانه خود می‌تواند ضمن کمک به تحقق اهداف و آرمان‌های نظام، در امر امیدآفرینی نیز نقش آفرین باشد.

شکری با اشاره به برخی فسادهای اداری سازمان یافته، گفت: باید در مواجه با فساد اداری و اقتصادی با قدرت و بدون واهمه عمل کنیم تا علاوه بر مقابله با آن، در آرامش کشور نیز سهیم باشیم.

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با تاکید بر اینکه در مبارزه با فساد با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌ایم، تصریح کرد: بدون حد و مرز و با کار کارشناسی باید جلوی گلوگاه‌های فسادی را بگیریم.

در ادامه محمدی فرماندار نیر و کارشناس حوزه رسانه در خصوص حوادث اخیر و مسائل روز کشور به بیان مطلبی پرداخت.

انتهای پیام/