سرپرست دیوان محاسبات اردبیل:

لزوم اجرای صحیح و به موقع طرح کاداستر اراضی زراعی اردبیل/دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای عملیاتی است

سرپرست دیوان محاسبات اردبیل گفت: دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای عملیاتی در اجرای هرچه بهتر این طرح در سطح استان است.

به گزارش اردبیل رسا، عقیل شکری در نشست با سرپرست اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل با وی، با اشاره به اینکه دیوان محاسبات به عنوان دستگاه نظارتی در راستای کمک به برقراری انضباط مالی، بهبود عملکرد دستگاه‌ها و صیانت از بیت‌المال عمل می‎‌کند، اظهار کرد: رویکرد اصلی دیوان محاسبات پیشگیری به جای مچ‌گیری است که این روش راهکار مناسبی برای مقابله با تخلفات اداری و سازمانی محسوب می‌شود.

سرپرست دیوان محاسبات اردبیل با تاکید بر اجرای صحیح و به موقع طرح تهیه نقشه کاداستر امور زراعی استان، افزود: دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای عملیاتی در اجرای هرچه بهتر این طرح در سطح استان است.
در ادامه با توجه با ابلاغ صورت گرفته از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به استان اردبیل در خصوص نحوه انجام عملیات مربوط به توسعه، تکمیل، تجهیز و پشتیبانی از نظام جامع حد نگار کشور، سرپرست این اداره خواستار ارائه راهکار و نظرات مشورتی دیوان محاسبات با توجه به زمان محدود فصل کاری در استان و حجم کار محوله در این خصوص شد.

انتهای پیام/