مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل:

طرح هادی روستای اکبرداود اجرایی و در مرحله بازنگری است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: اجرای طرح هادی در روستای اکبرداود بیله سوار در سال ۹۵ اجرایی و در حال حاضر در مرحله بازنگری می باشد.

به گزارش اردبیل رسا، حامد کیخسروی در بازدید به همراه فرماندار بیله سوار و بخشدار مرکزی از روستای اکبرداود، اظهار کرد: هدف از بازدید این روستا بررسی مشکلات اهالی در جهت اجرای هرچه بهتر طرح هادی در این روستا می باشد.

وی با اشاره با به اقدام ارزشمند بنیاد مسکن برای اهالی این روستا نیز خاطر نشان کرد: زمین های از منابع طبیعی توسط بنیاد مسکن تملک شده و در اختیار اهالی این روستا در جهت احداث مسکن قرار گرفته است.

وی بیان داشت: برای واحد های مسکونی احداث در این روستا، توسط بنیاد مسکن؛ میل گرد، اسکلت و سیمان هم تحویل داده می شود.

مدیرکل بنیادمسکن در این بازدید با خبر خبر خوش برای اهالی روستا افزود: نمونه حمایت دیگر بنیاد مسکن از احداث واحدهای مسکونی در این روستا، علابره وام مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی، وام بلاعوض ۵۰ میلیون تومانی هم در اختیار اهالی روستا قرار می گیرد.

کیخسروی در پایان بازدید از این روستا افزود: در این بازدید در خصوص انتقال درب ورودی ایستگاه پمپاژ اکبرداود به محل لوله امور آب و تحویل باکس توسط مدیریت بحران و اجرای آن در پایین دست پل اکبر داود توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیله سوار و همچنین تاکید بر اجرای شبکه های گاز و آب و برق در قطعات تفکیکی بنیاد مسکن جهت حمایت از سیل زدگان اکبرداود تصمیمات لازم گرفته شد.

 

انتهای پیام/