پلمب محل مراسم رقص و آواز داملا در اردبیل

دادستان مرکز استان اردبیل دستور پلمب محل برگزاری مراسم هنجارشکنانه و غیرقانونی رقص و آواز داملا، خواننده مشهور اهل باکو را صادر کرد.

به گزارش اردبیل رسا، «داملا» خواننده معروف اهل باکو در چند روز اخیر با سفر به ایران و اجرای برنامه بدون درنظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به‌ ویژه با پوشش نیمه‌عریان و ظاهر شدن در ملاء‌عام، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و گلایه‌مندی شهروندان و هموطنان و اقشار مختلف را فراهم نموده است.

ویدیوهای منتشر شده از اجراهای هنجارشکنانه وی در فضای مجازی با واکنش بسیاری از کاربران همراه شد.

به گزارش مرکز رسانه دادستانی اردبیل، جلال آفاقی دادستان مرکز استان در این خصوص گفت: احترام به ارزش‌ها و قوانین هر کشور توسط اتباع خارجی جزو اصول مسلم است.

وی افزود: این تبعه آذربایجانی معروف از حسن نظر و اعتماد کشور ایران در پذیرش ورود و مهمان‌نوازی سوءاستفاده کرده و با نقض قوانین و زیرپا گذاشتن ارزش‌ها و نادیده گرفتن فرهنگ اسلامی حاکم موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و ترویج فساد را فراهم نموده است.

دادستان مرکز استان اردبیل به اقدامات قضایی صورت گرفته در این‌ خصوص اشاره کرده، افزود: با توجه به مطالبه گسترده هم‌وطنان از دستگاه‌ قضایی موضوع با جدیت در حال پیگیری است و با عوامل دخیل نیز به‌ شدت برخورد خواهد شد./