مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبرداد:

تکمیل ساختمان فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی ۲ اردبیل  

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: ساختمان فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی اردبیل2 با هدف حضور مشاوران در این مرکز به منظور افزایش ظرفیت و توانمندی های واحدهای تولیدی تکمیل می شود.

محمد اهلی در گفتگو با اردبیل رسا، اظهار داشت: هزینه‌ کردن برای مشاوره به منزله یک سرمایه‌گذاری سودآور است و آموزش و مشاوره راه روشنی را در پیشروی بنگاه‌های اقتصادی قرار می دهد و آنها را تبدیل به شرکت هایی توسعه یافته و دانش بنیان می‌کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر به منظور ارتقای سطح دانش و ارائه خدمات مطلوب به واحدهای تولیدی، مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی اردبیل(1) به بهره برداری رسیده و احداث مرکز دوم در شهرک صنعتی اردبیل(2) نیز با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: این مرکز با مساحتی در حدود 1300 مترمربع و در 4 طبقه اجرا خواهد شد که تکمیل آن به اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال نیاز دارد.

اهلی تکمیل این ساختمان را یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به اردبیل برشمرد و افزود: خوشبختانه در جریان سفر رئیس جمهور محترم، تکمیل این ساختمان مورد تاکید قرار گرفت و 100 میلیارد ریال اعتبار برای آن در نظر گرفته شد.

وی تصریح کرد: در سال جاری 11 میلیارد ریال از این محل به منظور تکمیل ساختمان اختصاص یافته است که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با تخصیص اعتبارات مصوب شده در سال آتی، این ساختمان تکمیل و در اختیار مشاورین حوزه صنعت قرار داده شود تا زمینه خدمات رسانی به واحدهای تولیدی تسهیل شود.

انتهای پیام/