فرمانده مرزبانی استان اردبیل:

خون شهیدان ضامن امنیت و امتداد خون امام حسین (ع) است

اردبیل-فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: خون شهیدان ضامن امنیت کشور بوده که امتداد خون سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) است و امیدواریم این شهید بزرگوار مورد واسطه فیض الهی قرار گیرد.

به گزارش اردبیل رسا، سردار سید شاهین اسمعلی بعد از ظهر پنجشنبه با حضور در شهرستان مرزی بیله‌سوار و منزل شهید «یوسف پیرانه» با بیان اینکه راه شهدا، راه عزت، استقامت و ایستادگی است، اظهار کرد: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران امنیت است این امنیت در سایه خون شهدا دلاورمردی‌های مرزبانان و مرزداران به وجود آمده است و ما قدردان این امنیت هستیم.

وی با اشاره به اینکه بدون تردید استقلال و آزادی ما نتیجه پایمردی و جان فشانی‌های شهدای سرافراز بوده، افزود: مردم و مسئولان کشور عزیز ما باید همواره قدردان مجاهدت‌های شهدا و صبر و بردباری خانواده آنان باشند.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل با بیان اینکه جوانان غیور در مرزها در مقابل استکبار جنایتکار جسورانه ایستادگی کرده و با اهدا خون خود، درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری می‌کنند، تصریح کرد: خون شهیدان ضامن امنیت کشور بوده که امتداد خون سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) است و امیدواریم این شهید بزرگوار مورد واسطه فیض الهی قرار گیرد.

سردار اسمعیلی بیان کرد: روز به روز بر اقتدار و عظمت کشورمان افزوده می‌شود و هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ کشورمان داشته باشد با اینکه دشمنان ایران اسلامی درصدد ضربه زدن به آرمان‌های انقلاب هستند.

وی با حضور در خانواده این شهید مرزبانی دیدار و از آنان دلجویی کرد و در پایان با اهدای لوح و هدیه از خانواده شهید «یوسف پیرانه» تقدیر کردند.

 

انتهای پیام/آ