در دیدار استاندار اردبیل با رئیس فدراسیون جودو مطرح شد؛

راه اندازی سالن طبقاتی ورزشگاه تختی و خانه جودو در اردبیل

در دیدار استاندار اردبیل با میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودوی کشور در رابطه با تکمیل و ساخت سالن طبقاتی ورزشگاه تختی و خانه جودو این ورزشگاه، با تامین اعتبار ۸ میلیارد تومان تاکید شد.

به گزارش اردبیل رسا، سید حامد عاملی استاندار اردبیل در این دیدار گفت: از محل سفر رییس جمهور به استان طی چند روز آینده مبلغ ۸میلیارد تومان بابت تکمیل سالن طبقاتی ورزش های رزمی و خانه جودو که در مجموعه ورزشگاه تختی واقع است به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان واریز می شود.

 

وی با بیان اینکه استان اردبیل ظرفیت بسیاری در زمینه ورزش های رزمی و جودو دارد تصریح کرد:ظرفیت، امکانات و‌ زیر ساخت های ورزشی استان برای برگزاری اردوی مشترک تیم های ملی جودو با کشورهای همسایه باید بازسازی و تجهیز شود و استان اردبیل دارای نیروی انسانی پویا و خلاق، آمادگی برگزاری چنین اردوها را دارد.

 

استاندار اردبیل ادامه داد: با تزریق منابع مورد نظر، ورزش و جوانان استان جهت تکمیل سالن جودوی شهرستان اردبیل هرچه سریع تر اقدامات لازم را انجام دهد تا این مجموعه در سال ۱۴۰۱ مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

در این دیدار میر اسماعیلی رییس فدراسیون جودو نیز برای برگزاری مسابقات ورزشی جودو در استان و کمک به تجهیز سالن ها قول مساعد داد و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان برای پیگیری و بازسازی سالن تمرینی استادیوم تختی اعلام آمادگی کرد.