رییس سازمان صمت اردبیل:

دومین شهرک تخصصی آب کشور در نیر فعال است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: دومین شهرک تخصصی آب کشور در شهرستان نیر واقع شده که با ظرفیت مناسب در حال فعالیت است.

به گزارش اردبیل رسا، مسعود ایرانی شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح کارخانه تولید آب معدنی در شهرک تخصصی آب نیر اظهار کرد: ظرفیت این شهرک تخصصی در تولید آب معدنی استاندارد و باکیفیت ۱۲۰ میلیون لیتر است.

وی خاطرنشان کرد: در این شهرک واحدهای مختلف تولید و بسته بندی آب راه اندازی شده و فرصت اشتغال برای ۲۵۰ نفر فراهم آمده است که این ظرفیت تا ۶۰۰ نفر قابل ارتقاست

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه در استان اردبیل جهش تولید و صنعت در حال رخداد است، افزود: این فرآیند با احیای واحدهای تولیدی و جذب سرمایه گذاران جدید در حال انجام است و در شهرک تخصصی آب واحدهای خوبی در حال فعالیت هستند.

ایرانی بیان کرد: در دولت سیزدهم تلاش شد تا واحدهای تولیدی متنوع در استان مجوز فعالیت گرفته و با جذب سرمایه گذاران بهبود اشتغال و ارتقای نرخ مثبت در این حوزه رقم بخورد.

وی با قدردانی از فعالیت مناسب کمیته حمایت قضایی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با نگاه پشتیبانی از فعالان صنعتی و تولیدی گفت: در سال مزین به رونق تولید و مشارکت مردم تلاش بر این است تا اهداف موثر در این حوزه تحقق پیدا کند.