دیرکل بنیاد شهد و امور ایثارگران استان اردبیل:

خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب به ایثارگران با هماهنگیمسئولان محقق می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در جلسه با شهردار اردبیل، خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب به ایثارگران را از طریق همکاری و هماهنگی مسئولان قابل تحقق دانست.

به گزارش اردبیل رسا، جلسه بررسی مشکلات و درخواست‌های خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران روز یکشنبه 27 خردادماه با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و شهردار اردبیل در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

داور نوری مدیرکل بنیاد شهد و امور ایثارگران استان اردبیل در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های صفری شهردار اردبیل در راستای رفع مشکلات ایثارگران گفت: مسائل و مشکلات ایثارگران گرامی به عنوان بخش عظیمی از جامعه، صرفا توسط یک نهاد قابل رفع نیست و نیاز است که تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادها در این مسیر همقدم و هم‌قسم شوند؛ زیرا با وجود مناعت طبع ایثارگران و عدم مطالبه بسیاری از حقوق حقه‌شان، این عزیزان به دلیل وضعیت سلامتی و ترکیب سنّی، نیازهای فوری و متنوّعی دارند و در راستای قدردانی از فداکاری و جانفشانی آنان، باید با همکاری و هم‌افزایی وارد عمل شد.

صفری شهردار اردبیل نیز ضمن تأکید بر جایگاه والای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در جامعه اسلامی گفت: مجموعه شهرداری اردبیل همواره در راستای رفع مشکلات ایثارگران اقدامات مهمی داشته و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند زیرا این عزیزان در دوران هشت سال دفاع مقدس چنان خدمتی به مردم و نظام اسلامی کردند که با هیچ بهایی قابل جبران نیست.

در ادامه، مسائل و مشکلات پیش رو از جمله وضعیت گلزارها و تابلوهای شهدا و همچنین درخواست‌های موردی جامعه ایثارگری از شهرداری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت و شهردار اردبیل در راستای رفع مشکلات مطرح شده قول مساعد داد.