مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبرداد:

توزیع ۶۸ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان اردبیلی

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به همت خیرین و مراکز نیکوکاری از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۶۸ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در استان اردبیل توزیع شده است.

به گزارش اردبیل رسا، علیرضا حسین‌نژاد در حاشیه برگزاری اطعام ۵۰۰ نفری ایتام و نیازمندان در مسجد علیه اردبیل، اظهار کرد: در کنار خیرین، مراکز نیکوکاری در سطح استان بازوان توانمند جریان مردمی کردن امر احسان و نیکوکاری در جامعه هستند که شایسته است از تلاش‌ها و زحمات آنها در ایام ماه مبارک رمضان قدردانی کنیم.

وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان امسال نیز در کنار خیرین، ۱۵۴ مرکز نیکوکاری وارد جریان احسان و نیکوکاری شدند تا دستگیر گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با همت مرکز نیکوکاری مهندسان هدف در اردبیل برای ۵۰۰ نفر از ایتام و نیازمندان سفره افطاری برپا شده و اطعام این خانواده‌ها در قالب پویش «اطعام مهدوی» انجام شده است.

حسین‌نژاد افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۶۸ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان و ایتام استان اردبیل توزیع شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با هدف فرهنگ‌سازی افطاری ساده در جامعه کمیته امداد در این مدت ۲۷ هزار سفره افطاری ساده را نیز برپا کرده تا اطعام نیازمندان و جامعه هدف کمیته امداد انجام شود.

حسین‌نژاد اضافه کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان قرار است کلیه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در بخش‌های مختلف از افطاری، غذای گرم و یا بسته‌های معیشتی بهره‌مند شده و زمینه جلب رضایت آنها در ماه مبارک رمضان فراهم آید.

وی بیان کرد: با دایر کردن ۱۰۰ آشپزخانه در این ایام، توزیع بیش از ۶۸ هزار پرس غذای گرم انجام شده و در کنار آن افطاری ساده به تعداد ۲۷ هزار مورد برپا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بسته‌های غذایی توزیع شده را در بین نیازمندان بیش از ۱۰ هزار و ۸۸۰ بسته اعلام کرد و ادامه داد: امیدواریم این طرح‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/