معاون عمرانی استاندار اردبیل خبرداد:

تمدید یک ماهه مهلت پرداخت قسط دوم نهضت ملی مسکن اردبیل

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از تمدید مهلت پرداخت قسط دوم ۴۰میلیون تومانی طرح نهضت ملی مسکن استان تا پایان تیر سال جاری خبر داد. از تمدید مهلت پرداخت قسط دوم ۴۰میلیون تومانی طرح نهضت ملی مسکن استان تا پایان تیر سال جاری خبر داد.

به گزارش اردبیل رسا، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در شورای مسکن استان گفت: بر اساس گزارش اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان اردبیل، تاکنون از میان ثبت‌نام‌کنندگان طرح نهضت ملی مسکن، ۱۷هزار و ۳۰۰ نفر کل ۸۰میلیون تومان و ۲۷هزار و ۵۰۰ نفر نیز مبلغ ۴۰میلیون تومان را واریز کرده‌اند.

وی ادامه داد: مهلت پرداخت قسط دوم ۴۰ میلیون تومانی طرح نهضت ملی مسکن تا پایان تیر سال جاری تمدید شد.

اختصاص زمین و تسهیلات برای احداث واحد ویلایی در برخی شهرهای کوچک و روستاها

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از تأمین زمین برای متقاضیانی که آورده خود را پرداخت کرده‌اند خبر داد و افزود: در تعدادی از شهرهای کوچک و روستاها نیز زمین و تسهیلات ویژه برای احداث واحدهای ویلایی با هدف ماندگاری روستاییان اختصاص می‌یابد.

میرجعفریان با اشاره به در حال اجرا بودن واحدهای نهضت ملی مسکن توسط پیمانکاران، تسریع در اتمام سفت‌کاری تا پیش از شروع فصل سرما را مورد تأکید قرار داد.

بانک‌های عامل رفع مشکلات بانکی طرح نهضت ملی مسکن را از مرکز پیگیری کنند

وی بیان کرد: لازم است پیمانکاران نسبت به زمان‌بندی و ارائه برنامه اجرایی خود تا هفته آینده در خصوص احداث واحدهای مسکن ملی اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به تسهیلات ویژه احداث واحدهای ملی مسکن و پرداخت آن، خواستار پیگیری بانک‌های عامل از مرکز و رفع موانع و مشکلات بانکی شد./