مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل خبر داد:

تلاش برای بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید/اشتغال زایی 430 نفر با آغاز به کار مجدد 29 واحد راکد و غیرفعال 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: يكي از مهمترین برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی، احیای واحدهاي راکد و غیرفعال است که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت های موجود، این واحدهای راکد احیاء و به چرخه تولید بازگردند.

به گزارش اردبیل رسا، محمد اهلی در کارگروه احیای واحدهای راکد اظهار داشت: با تشکیل کارگروه و با استفاده از ظرفیت کلینیک های کسب و کار تلاش می شود تا مشکلات واحدهای تولیدی احصاء شده و سپس راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات آنان ارائه شود.

وی ادامه داد: در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و در راستای تلاش برای افزایش تولید و اشتغال، از ابتدای سال جاری تاکنون 29 واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرکهای صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که با آغاز به کار این واحدهای تولیدی، برای بیش از 430 نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل در پایان ضمن تشکر از تلاش های جهادگونه کارآفرینان و صنعتگران، ابراز امیدواری کرد تا با اقداماتی که به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید انجام می شود شاهد افزایش بیش از پیش تولید و اشتغال در استان اردبیل باشیم.

 

انتهای پیام/