در هفته حمایت از صنایع کوچک انجام شد؛

بازدید نائب رئیس عمران مجلس از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اردبیل

نائب رئیس عمران مجلس شورای اسلامی از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل2 بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این واحدهای صنعتی قرار گرفت.

به گزارش اردبیل رسا، صدیف بدری در جریان بازدید از سه واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل2 که با حضور جمعی از مدیران استانی انجام شد، اظهار داشت: نامگذاری 21 مرداد به عنوان روز ملی حمایت از صنایع کوچک، فرصتی برای تقدیر از زحمات کارآفرینان و صنعتگرانی است که در حال تولید و اشتغال آفرینی بوده و در راه خودکفایی کشور حرکت می کنند.

وی از جمله ضروریات لازم برای حمایت از سرمایه گذاران را تامین زیرساخت ها و ایجاد امکانات لازم برای حضور آنان برشمرد و افزود: برای رسیدن به این هدف مهم، باید از تمامی ظرفیت های ممکن استفاده شود.

نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع مشکلات زیرساختی و تامین اعتبارات پایدار برای شهرک‌های صنعتی تاکید کرد و افزود: از جمله اقدامات مهم نمایندگان در سال جدید، اختصاص 1900 میلیارد تومان قیر رایگان برای شهرک های صنعتی کل کشور بود که به محض ابلاغ سهمیه استانی، این قیر رایگان در اختیار شرکت شهرک های صنعتی قرار خواهد گرفت تا نسبت به بهسازی و ترمیم معابر شهرک های صنعتی اقدام شود.

بدری هدف از بازدید از صنایع استان را حل مشکلات واحدهای تولیدی برشمرد و در خصوص رفع موانع واحدهای مورد بازدید شده قول مساعد داد.

 

انتهای پیام/آ