بازدید مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل از طرح هادی روستاهای سرعین

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از روند اجرای طرح هادی روستاهای شهرستان سرعین بازدید کرد.

به گزارش اردبیل رسا، با حضور حامد کیخسروی- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و عبدالرضا بهجتی- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سرعین از روند اجرای طرح هادی روستاهای شهرستان سرعین بازدید و به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای درآباد، بیله درق و ورگه سران پرداخته شد.

در این بازدید، کیخسروی از اجرای عملیات خاکبرداری زیرسازی جدولگذاری وآسفالت روستاهای درآباد،بیله درق، ورگه سران بازدید کرده و به ارائه آماری در این خصوص پرداخته و اظهار کرد: همزمان با شروع فصل کاری همکاران نهاد انقلابی بنیاد مسکن با حضور فعال در روستاهای استان عملیات زیرسازی و آسفالت معابر را آغاز کرده اند.

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: اجرای طرح هادی در روستاهای درآباد از توابع شهرستان سرعین در مساحتی بالغ بر 4000 متر مربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال و همچنین روستای ورگه سران در مساحتی بالغ بر 3000 متر مربع و اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال در مرحله زیرسازی و آسفالت قرار دارد.

وی افزود: در روستای بیله درق از توابع نیز در سال گذشته اجرای طرح هادی به مساحت 5323 متر مربع انجام گردیده و امسال نیز زیرسازی و آسفالت معابر این روستا به مساحت 3000 متر مربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال در برنامه می باشد./