مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد:

ایجاد اشتغال ۹۰۰ نفری با احیای ۲۵ واحد راکد در شهرک‌های صنعتی اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و رفع موانع تولید، از احیای 25 واحد راکد و غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل در سال گذشته خبر داد.

به گزارش اردبیل رسا، هاشم علایی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی مشگین شهر ضمن بیان این خبر اظهار داشت: احیای این واحدهای راکد با استفاده از ظرفیت‌های این شرکت و هماهنگی با کارگروه رفع موانع تولید ممکن شده است که خوشبختانه زمینه اشتغال مجدد برای بیش از 900 نفر را فراهم کرده است.

وی کاهش بروکراسی‌های اداری را یکی از لازمه‌های جذب سرمایه‌گذاری در استان برشمرد و افزود: کلینیک کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی یکی از ظرفیت‌های این شرکت برای حمایت از تولید و کمک به احیای واحدهای راکد است که در این کلینیک، مشکلات واحدهای تولیدی به صورت میدانی مورد احصاء و رصد قرار گرفته و راهکارهای مناسب برای رفع موانع و مشکلات آنان پیشنهاد می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: با مشاوره به سادگی می‌توان عوارض و آسیب‌های متعددی را از دوش صنایع برطرف کرد که در این بین، نقش مشاورین صنعتی بسیار حائز اهمیت و کارگشا خواهد بود.

علایی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف اقتصادی حوزه صنعت و تحقق سیاست‌های اعلامی رهبر معظم انقلاب، نیازمند استفاده از تمامی ظرفیت‌های ممکن هستیم که امیدواریم با اقداماتی که به منظور حمایت از تولید و اشتغال انجام می‌شود روند رشد و توسعه صنعتی استان افزایش یابد.

 

انتهای پیام/