انتقاد سرپرست دیوان محاسبات اردبیل از برخی پروژه های نیمه تمام ورزشی

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با انتقاد از ترک فعل برخی مسئولان دستگاه اجرایی ورزش و جوانان برای ایجاد ورزش رایگان در جامعه، گفت: بیش از شش سال است که با بی تدبیری و عدم مدیریت صحیح مسئولان مربوطه، تنها استخر سرپوشیده مشگین شهر تعطیل شده است.

به گزارش اردبیل رسا به نقل از روابط عمومی دیوان محاسبات استان اردبیل، طی جلسه‌ای که ظهر در محل اداره کل دیوان محاسبات اردبیل برگزار شد، مسائل مربوط به حوزه ورزش و جوانان و آخرین وضعیت مجموعه تکمیل استخر مشگین شهر مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست عقیل شکری سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با انتقاد از ترک فعل برخی مسئولان دستگاه اجرایی ورزش و جوانان برای ایجاد ورزش رایگان در جامعه، گفت: بیش از شش سال است که با بی تدبیری و عدم مدیریت صحیح مسئولان مربوطه، تنها استخر سرپوشیده مشگین شهر تعطیل شده و جوانان این شهرستان از ورزش شنا محروم شده‌اند.

وی با اشاره به ورود حسابرسان دیوان محاسبات به ماجرای تعطیلی این استخر ، افزود: برنامه‌ریزی صحیح برای تسریع در تکمیل این پروژه مهم تا پایان سال توسط ورزش و جوانان ضرورت دارد.

سرپرست دیوان محاسبات اردبیل در ادامه ضمن تاکید بر رعایت قوانین، انجام صحیح وظایف محوله و تسهیل شرایط برای بهره‌مندی هرچه بهتر و بیشتر مردم از امکانات ورزشی، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌ها، نیروی انسانی و ورزشکاران توانمندی که در سطح استان وجود دارد، اداره کل ورزش و جوانان برای ارتقای جایگاه ورزشی استان تلاش بیشتری داشته باشد.

در ادامه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن ارائه گزارشاتی در حوزه مختلف ورزشی و جوانان با تقدیر از حمایت های دیوان محاسبات، گفت: استخر مشگین شهر بعنوان خواست و مطالبه اهالی منطقه، تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/