دادستان اردبیل:

امکانات شهرنشینی در شان مردم اردبیل نیست

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: علیرغم پرداخت هزینه شهرنشینی ، هیچ امکاناتی در محل وجود نداشته باشد، لایق مردم اردبیل نیست.

به گزارش اردبیل رسا و به نقل از دادگستری استان، سید عبدالله طباطبایی در مسجد آیت الله طالقانی محله ایران آباد پس از استماع مشکلات مطرح شده توسط امام جماعت مسجد و نماینده اهالی و پاسخ مسئولین مربوطه از جمله کمبود فضای سبز و نبود سالن ورزشی و جدول کشی ناقص کوچه ها در جمع اهالی شریف محله ایران آباد ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  اظهار داشت: اردبیل شهر واحدی است و استماع این مطلب که در برخی از محلات مختلف،  اهالی حاضرند محل سکونت خود را با نازل ترین قیمت فروخته  و محله را ترک کنند و علت آن نیز این باشد که علیرغم پرداخت هزینه شهرنشینی ، هیچ امکاناتی در محل وجود نداشته باشد،  لایق مردم شریف و ولایی دارالامان اردبیل نیست.

وی در ادامه با اشاره به همراهی دادسرای مرکز استان در اجرای طرح های مختلف جمع آوری معدود اراذل و اوباش نوظهور گفت: مهمترین هدف قوانین بشری ایجاد فضای امنیت و آرامش برای شهروندان است و مهمترین موهبتی که در پرتو رعایت قانون نصیب انسان می‌شود امنیت، رفاه و آسایش ، احقاق حقوق و عدالت و جلوگیری از ظلم است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد: رعایت قانون ارزش است و خاطیان از قانون باید تاوان ناسپاسی خود پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: دبیرخانه طرح مسجد پایگاه ارتباط مسئولین قضایی با مردم به جد پیگیر حل مشکلات شهروندان محترم بخصوص در محلات کم برخوردار تا حصول نتیجه  خواهد بود.

انتهای پیام/