مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل خبرداد:

افزایش چهار برابری اعتبارات ملی شرکت شهرک های صنعتی اردبیل در سال ۱۴۰۰ 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: خوشبختانه با پیگیری ها انجام شده، شاهد رشد بیش از چهار برابری تخصیص اعتبارات ملی در سال 1400 بودیم که این موضوع نشان از توجه ویژه مسئولان استان به امر تولید و حمایت از سرمایه گذاران دارد.

محمد اهلی در گفتگو با اردبیل رسا، اظهار داشت: در سال 1399 چیزی در حدود 110 میلیارد ریال از محل منابع ملی برای اجرای پروژه های عمرانی این شرکت تخصیص و جذب شده بود که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده، این اعتبار به بیش از 450 میلیارد ریال در سال 1400 رسیده است.

وی ادامه داد: با همکاری و مشارکت مطلوب و مناسب مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بالخصوص مقام عالی استان و نمایندگان مجلس، توانستیم این اعتبارات را تخصیص و جذب کنیم تا برای اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در سطح شهرک های صنعتی بکارگیری شود.

اهلی ادامه داد: در کنار تخصیص این منابع، بیش از 270 میلیارد ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت به منظور شهرک سازی و تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است که این میزان اعتبار نسبت به سال ماقبل آن از رشد سه برابری برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل اشاره ای هم به وضعیت تخصیص اعتبارات استانی کرد و افزود: در جذب اعتبارات استانی کمبودهایی داریم که با توجه به اینکه این موضوع از جمله درخواست های بحق واحدهای تولیدی است امیدواریم در سال جدید با مساعدت و همکاری فرمانداران، شاهد افزایش اعتبارات استانی در شهرک های صنعتی باشیم.

 

انتهای پیام/