مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل:

اعلام برنامه‌های هفته دفاع مقدس در اردبیل/ ۱۴ هزار پیشکسوت جنگ تجلیل می‌شوند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: برنامه‌ریزی برای تجلیل از ۱۴ هزار پیشکسوت در هفته دفاع مقدس استان انجام شده که در این زمینه برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریورماه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش اردبیل رسا، علی واحد ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای تجلیل از 14 هزار پیشکسوت در هفته دفاع مقدس استان اردبیل انجام یافته که در این زمینه برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه حضرت عباس(ع) استان در روز 31 شهریورماه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای تولید محتوا در استان اردبیل انجام یافته که در این زمینه استفاده از ظرفیت فضای مجازی مورد توجه واقع شده که در این زمینه در فضای مجازی در هفته دفاع مقدس باید بیشتر از هر زمان دیگری حال و هوای دفاع مقدسی داشته باشد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای تولید محتوا در این خصوص انجام شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل تصریح کرد: ظرفیت برنامه‌های دفاع مقدس به عنوان یک اولویت مهم و اساسی در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف مورد نظر جزو اولویت‌های اساسی و مهم مطرح است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

واحد ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای بزرگداشت کنگره شهدای استان اردبیل جزو اولویت‌های اساسی و مهم مطرح است و باید تمام توان و تلاش خود را در این زمینه به کارگیریم.

رضا قاسمیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز در ادامه بیان کرد: دفاع مقدس گنج عظیم معنوی ملت ایران است و شعار سال دفاع مقدس با عنوان «ما مقاوم هستیم» اعتماد به نفس ملی ایجاد می‌کند و ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی در 43 سال گذشته در حال دفاع مقدس بوده و در این راه مقاومت پیروزمندانه داشته‌اند.

انتهای پیام/آ