اسکان نوروزی ۲ هزار خانواده فرهنگی در اردبیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون دو هزار خانوار فرهنگی به تعداد هفت هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل پذیرش شدند.

به گزارش اردبیل رسا، کلام الله صفری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون دو هزار خانوار فرهنگی به تعداد هفت هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل پذیرش شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود:کلیه مدارس و مراکز آموزشی برخوردار استان با تجهیزات کامل در خدمت مسافران فرهنگی هستند.

وی یادآور شد: ۱۱۰ مدرسه با بیش از ۵۵۰ کلاس مجهز به تجهیزات کامل آماده استقبال از مسافران فرهنگی هستند و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان تعطیلات شاهد افزایش ۱۱۰ درصدی اسکان مسافران فرهنگی در استان اردبیل باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بیشترین مهمانان ما از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و تهران هستند.

صفری اضافه کرد: پذیرش مهمانان هم از طریق سامانه و هم حضوری است و در صورتی که همکاران نتوانند از طریق سامانه در مراکز اسکان استان اردبیل ثبت نام کنند، از طریق حضوری پذیرش خواهند شد.

 

انتهای پیام/