مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد:

ادامه روندآماده سازي و آسفالت ریزی خيابان‌های‌ شهرك صنعتي ۲ اردبيل 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از پیشرفت فیزیکی بسیار مناسب زيرسازي و آسفالت‌ چند خيابان‌ شهرك صنعتي اردبيل2 با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اردبیل رسا، هاشم علايي در جریان بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرک صنعتی اردبیل2 اظهار داشت: با توجه به فرسودگی و مستهلک شدن برخي از خیابان‌های شهرک صنعتی اردبیل2، پروژه آماده سازی و آسفالت 7 خیابان این شهرک صنعتی با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد ريال از محل منابع داخلي و عمراني آغاز شده است که این اعتبارات علی‌رغم محدودیت‌های شدید مالی، از سوی دولت برای بهسازی معابر و خیابان‌های این شهرک صنعتی تخصیص یافته است.

علایی افزود: در حال حاضر، زیرسازی و آسفالت این خیابان‌ها از پیشرفت فیزیکی بسیار مناسبی برخوردار است که امیدواریم این پروژه هرچه سریعتر تکمیل و در اختیار صنعتگران و واحدهای تولیدی قرار داده شود.

وي شهرك صنعتي اردبيل2 را مهمترين و بزرگترين شهرك صنعتي استان برشمرد و افزود: شهرك صنعتي اردبيل2 با مساحت بيش از 700 هكتار به عنوان قطب توليد و صنعت استان اردبيل محسوب مي‌شود كه بيش از 700 قرارداد حق بهره برداري زمين با سرمايه‌گذاران منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: 300 واحد بهره بردار در اين شهرك صنعتي وجود دارند كه زمينه ساز اشتغال براي بیش از 8000 نفر شده‌‌اند.

وی ایجاد زیرساخت‌ها در شهرک‌‌های صنعتی را در توسعه، آماده‌سازی، بهبود و استقرار واحدهای تولیدی بسیار تاثیرگذار برشمرد و افزود: با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های اولیه، شهرک‌های صنعتی به عنوان اولین و بهترین مکان ممکن برای حضور و جذب سرمایه گذاران در استان محسوب می‌شوند که این شرکت از تمام ظرفیت‌های قانونی خود برای تکمیل زیرساخت‎ها و حمایت از واحدهای تولیدی استفاده خواهد کرد./