معاون صنایع کوچک شركت شهرك‌هاي صنعتي استان اردبيل خبر داد:

احصاء و عارضه یابی مشکلات 48 واحد تولیدی استان اردبیل

معاون صنایع کوچک شركت شهرك‌هاي صنعتي استان اردبيل گفت: با هماهنگی سازمان گسترش و نوسازی ایران، واحدهای تولیدی نساجی و پوشاک استان بازسازی و نوسازی می‌شوند.

به گزارش اردبیل رسا، بهزاد مهدوی در نشست هم اندیشی با مشاورین کلینیک کسب و کار استان ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: در این طرح، کلینیک کسب و کار این شرکت نسبت به احصاء و شناسایی واحدهای راکد و نیمه فعال اقدام کرده و سپس با همکاری سازمان گسترش و نوسازی ایران، واحدهای راکد و نیمه‌فعال مورد نوسازی و بازسازی قرار خواهند گرفت.

مهدوی اجرای این طرح را در توسعه زنجیره تولید محصولات نساجی و پوشاک، بسیار کارگشا دانست و افزود: هدف از اجرای این طرح، توانمندسازی مدیران واحدهای تولیدی در صنایع نساجی و پوشاک است تا ضمن افزایش تولید و بهره‌وری، شاهد قطع واردات بی‌‌رویه و افزایش صادرات صنایع پوشاک به کشورهای دیگر باشیم.

معاون صنایع کوچک شركت شهرك‌هاي صنعتي استان اردبيل با اشاره به اقدامات کلینیک کسب و کار استان در 10 ماهه اول سال جاری، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، مشاورین کلینیک کسب و کار این شرکت که از کارشناسان خبره و کاربلد حوزه صنعت هستند، مبادرت به بازدید از 3 شهرک و ناحیه صنعتی استان کرده‌اند که این بازدیدها منجر به احصاء و عارضه‌یابی مشکلات 48 واحد تولیدی شده است.

وی ادامه داد: کلیه هزینه‌های این کلینیک در قالب یارانه حمایتی به واحدهای تولیدی، توسط شرکت شهرک‌های صنعتی پرداخت می‌شود تا واحدهای راکد و غیرفعال به چرخه تولید بازگردند.

 

انتهای پیام/