فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خبرداد:

اجرای ۲۲ طرح آبرسانی در شهرستان خلخال

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: 22 طرح آبرسانی در جنوب استان در حال اجرا است.

به گزارش اردبیل رسا، سردار غلامحسین محمدی‌اصل ظهر امروز در سفر به شهرستان خلخال ضمن بازدید از پروژه‌های آبرسانی در روستاهای بخش مرکزی خلخال، اظهار کرد: ۲۲ طرح آبرسانی به همت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان در حال اجرا است.

وی افزود: ۴ طرح آبرسانی در روستاهای زاویه سادات و شیخ‌جانلو در بخش مرکزی، و پروژه‌های ساخت منبع، اصلاح شبکه، شبکه‌گذاری، بهسازی منبع و کانال کشی در روستاهای سجهرود و نساز در بخش خورش رستم در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن اشاره به این موضوع که بیش از ۵۲ طرح آبرسانی نیز در روستاهای شمال استان به‌همت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) اجرا می‌شود، تصریح کرد: اولویت سپاه در محرومیت‌زدایی، بحث آب شرب و هدیه این نعمت الهی برای استفاده مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است؛ در این راستا باید آب و فاضلاب استان نیز پا به پای قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تلاش کند.

محمدی‌اصل بیان کرد: آب الفبای آبادانی روستاها و آب شرب مایه زندگی مردم است که همت خواهیم کرد تا پروژه‌ها در سریع‌ترین زمان به تکمیل برسد.

وی به نزدیک شدن فصل سرما و آغاز بارش‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما، باید هر چه سریع‌تر پروژه به اتمام برسد تا مردم روستاها از این نعمات نظام برخوردار شوند.

پایان پیام/