تجلیل از خیرین بنیاد کودکان بی سرپرست و سرطانی و مدرسه ساز استان اردبیل 

آیین تجلیل از خیرین بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست، مبتلا به سرطان و خیرین مدرسه ساز استان اردبیل برگزار شد.


به گزارش اردبیل رسا به نقل از روابط عمومی بنیاد شمیم مهر استان اردبیل، بعدازظهر امروز پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ آیین تجلیل از خیرین بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست، مبتلا به سرطان و خیرین مدرسه ساز استان در سالن اجتماعات زنده یاد دکتر یوسف معماری بنیاد شمیم مهر اردبیل برگزار شد.

در این مراسم که فرماندار اردبیل، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، سرپرست اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان، جمعی از خیرین کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان و مجمع خیرین مدرسه ساز استان حضور داشتند حاج جواد قرآن نویس، رئیس هیئت مدیره بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و سرطانی شمیم مهر استان اردبیل از ساخت ۴۲۰ مدرسه در قالب ۱۶۶۲ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز استان خبر داد و گفت: ۸۷ مدرسه در قالب ۳۲۶ کلاس درس نیز در دست اجرا می باشد.

وی اظهارداشت: در حال حاضر ۴۰۳ کودک مبتلا به سرطان در استان تحت پوشش بنیاد شمیم مهر قرار دارند که از این تعداد ۱۰۸ نفر تحت درمان بوده و ۱۰۸ بیمار بهبودی حاصل کرده اند.

رئیس بنیاد حمایت از کودکان مبتلا به سرطان استان افزود: با حمایت خیرین بزرگوار این بنیاد، هیچ نگرانی از بایت هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان نداریم.

رئیس بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست استان با اشاره پرداخت هزینه تحصیلی کودکان بی سرپرست گفت: تاکنون ۵۲ نفر از این کودکان در مقاطع مختلف تحصیلی فارغ التحصيل شده اند.

حاج جواد قرآن نویس از آمادگی این موسسه برای سرمایه گذاری کلان در حوزه درمان در استان در قالب خیریه خبر داد و افزود: در این راه نیازمندی همراهی و پیشقدمی خیرین بزرگوار و پزشکان و کارشناسان متخصص هستیم.

در این مراسم از تعدادی از خیرین بنیاد کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان و مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل تجلیل شد.

در ادامه این مراسم به پاس حمایت ها و همراهی های مستمر از بنیاد، تندیس عالی بنیاد به سید محمد اعتماد اعجازی، فرماندار اردبیل اردبیل اهدا شد.

همچنین نشان خیرین مدرسه ساز استان به مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان اهدا شد.

انتهای پیام/